Przetarg ograniczony
Status
Aktualne

PREZYDENT MIASTA KUTNO

informuje, że na tablicach ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta Kutno, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 18 i na stronach internetowych www.um.kutno.pl/przetargi i zamówienia publiczne oraz www.umkutno.bip.e-zeto.eu w zakładce Komunikaty, Ogłoszenia i Obwieszczenia, Gospodarka Nieruchomościami zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o I przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Kutnie przy ul. Dąbrowskiego 10.

Oznaczenie nieruchomości
(nr dz.)

Powierzchnia
nieruchomości

Oznaczenie
KW

Cena wywoławcza
do przetargu (netto)

Wysokość
wadium

wpłaty wadium

obręb ewidencyjny

4- Kościuszków

0,0240 ha LD1K/00032853/9

97.200 zł

10.000 zł

(w pieniądzu)

01.12.2022 r.

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2022 r., poz. 931 ze zm.) sprzedaż jest zwolniona z opodatkowaniu podatkiem VAT.

Nieruchomość można oglądać po uprzednim uzgodnieniu terminu z zarządcą nieruchomości -ZNM Kutno, ul. Oporowska 5, tel. 24 252-81-10.

Przetarg odbędzie się w dniu 7 grudnia 2022 roku o godzinie 1100 w Urzędzie Miasta Kutno, Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 18, pok. 314.

Z uwagi na parametry ograniczające zagospodarowanie, położenie i brak wjazdu z drogi publicznej nieruchomość jest przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego ograniczonego do właścicieli przyległych nieruchomości. Osoby spełniające ten warunek w celu zakwalifikowania ich do udziału w przetargu winny złożyć stosowne dokumenty w Urzędzie Miasta Kutno pokój nr 203, do dnia 01 grudnia 2022 r.

Lista osób zakwalifikowanych do przetargu zostanie wywieszona w siedzibie Urzędu Miasta Kutno 02 grudnia 2022 r.

Prezydent zastrzega, że przetarg może być przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, a informacja o przeprowadzeniu przetargu w taki sposób zostanie zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie Urzędu Miasta na okres co najmniej 7 dni przed otwarciem przetargu, wskazująca w jaki sposób przy użyciu tych środków uczestnik przetargu będzie mógł w nim uczestniczyć.

Szczegółowych informacji dotyczących warunków przetargu udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Miasta Kutno, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 18, pokój 203 – tel. 24 253-11-44, 24 253-12-47.

Adres źródłowy: https://um.kutno.pl/index.php/ogloszenie/i-przetarg-ustny-ograniczony-na-sprzedaz-zabudowanej-nieruchomosci-polozonej-w-kutnie