Wielki sukces Kutnowskiej Karty Mieszkańca

Grafika Kutnowska Karta Mieszkańca[0]

Niesamowitą popularnością cieszy się Kutnowska Karta Mieszkańca. Program ruszył w środę (6 grudnia) i już w pierwszych godzinach funkcjonowania ponad 1000 mieszkańców złożyło wnioski o wydanie Karty. Biorąc pod uwagę wielkość miasta, jest to jeden z najlepszych wyników w skali kraju.

Do programu bonusów mieszkańcy mogą dołączyć składając papierowy wniosek w Urzędzie Miasta lub przez aplikację Kutnowska Karta Mieszkańca, która jest do pobrania w sklepach z aplikacjami.

Wnioski będą teraz weryfikowane przez urzędników, którzy sprawdzą czy wszyscy wnioskujący faktycznie są mieszkańcami Kutna. Może to potrwać kilka dni. Chcielibyśmy, aby pierwsi użytkownicy korzystali ze zniżek już od połowy grudnia. Prosimy o cierpliwość.

Warto podkreślić, że Kutnowska Karta Mieszkańca to program bonusów dla kutnian, który już na starcie wprowadza zniżki za korzystanie z Aquaparku Kutno, kina Kutnowskiego Domu Kultury czy ulgi na abonamenty dla parkujących w Strefie Płatnego Parkowania i parkingu miejskim. Ponadto posiadacze Karty będą mogli bezpłatnie korzystać ze Strefy Płatnego Parkowania i parkingu miejskiego przez godzinę dziennie. Od 1 stycznia rusza również darmowa komunikacja autobusowa dla posiadaczy Kutnowskiej Karty Mieszkańca.

Kliknij i dowiedz się, jak zarejestrować się w aplikacji Kutnowska Karta Mieszkańca.

 


Adres źródłowy: https://um.kutno.pl/aktualnosc/wielki-sukces-kutnowskiej-karty-mieszkanca

Załączniki
  • [0] https://um.kutno.pl/sites/default/files/styles/news_node/public/obrazek/2023-12/Projekt_bez_nazwy_2_.png?h=2e7b761c&itok=eYPKzUhN
  • [1] https://um.kutno.plhttps://www.youtube.com/embed/ZN3Rrh90tf0?autoplay=0&start=0&rel=0