Ruszają konsultacje społeczne, czekamy na opinie

Na zdjęciu widać ulicę Skłodowskiej-Curie[0]

Głos mieszkańców jest najważniejszy. Prezydent Kutna zaprasza na konsultacje społeczne w sprawie wyboru nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego,  który ma powstać w ramach przebudowy ulicy Skłodowskiej-Curie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Maczka do granic miasta. Inwestycja ma się rozpocząć jeszcze w tym roku i dlatego ważne będą wszelkie uwagi mieszkańców.

Konsultacje mają dać odpowiedź na pytanie, czy wspomniany ciąg ma zostać wybudowany z kostki betonowej, czy jednak powinien być wykonany z betonu asfaltowego?

Swoją opinię prześlij nam na adres mailowy konsultacjeat[1]um [dot] kutno [dot] pl

- Szczególnie liczymy na opinie rowerzystów, którzy najczęściej będą korzystać z tej części drogi. Chcemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, które będzie spełniać wymogi mieszkańców miasta – mówi Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

Konsultacje mają zasięg ogólnomiejski. Przesyłanie uwag będzie możliwe w dniach 07-11 lipca. Wyniki konsultacji zostaną zamieszczone na stronie www.um.kutno.pl w ciągu 30 dni od zakończenia procesu konsultacyjnego.

 

Do pobrania
Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Zarządzenie Prezydenta Kutna w sprawie konsultacji
370.21 KB Pobierz
pdf Plan zagospodarowania ulicy Skłodowskiej-Curie
1.09 MB Pobierz

Adres źródłowy: https://um.kutno.pl/aktualnosc/ruszaja-konsultacje-spoleczne-czekamy-na-opinie

Załączniki
  • [0] https://um.kutno.pl/sites/default/files/styles/news_node/public/obrazek/2021-07/KONSULTACJE%20SPO%C5%81ECZNE.jpg?h=6f4e7d89&itok=IrkHaif7
  • [1] https://um.kutno.pl/modules/contrib/spamspan/image.gif