Harmonogram odbioru śmieci

PreZero Service Centrum Sp. z o.o. poniżej informuje o terminach odbioru odpadów od 01.01.2021 r. do 31.12.2021 r.

Rejon 1 – Olimpijska (ulice: Barlickiego, Bażantowa, Bema, Chodkiewicza, Długosza, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Kraszewskiego, Kołłątaja, Kościuszki,  Królewska, Kusocińskiego, Lelewela, Lipowa, Mochnackiego, Morcinka, Norwida, Olimpijska, Oporowska, Orkana, Peowiacka, Pl. Piłsudskiego, Pl. Wolności, Podrzeczna, Prusa, Pułaskiego, Płocka, Skrajna, Sobieskiego, Sowińskiego, Staszica, Szpitalna, Szymanowskiego, Tuwima, Wieniawskiego, Witosa, Wysockiego, Zacisze, Zamenhoffa, Żółkiewskiego).

 

2021

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

12 / 25

09 / 23

09 / 23

06 / 20

04 /18 31

15 / 29

13 / 27

10 / 24

07 / 21

05 / 19

02 / 16/

30

14 / 28

Selektywna - zielone worki

05

 

02

27

 

22

 

17

 

12

 

08

Selektywna - żółte worki

07

03

03/

31

28

26

23

21

18

15

13

10

09

Selektywna - niebieskie worki

07

 

03

28

 

23

 

18

 

13

 

09

Odpady BIO – brązowe worki

07

03

02 / 30

12 / 26

10 / 25

07 / 21

05 / 20

02 / 16

/30

14 / 27

12/

25

22

20

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

04

 

 

 

16

 

 

 

22

 

 

 

Rejon 2 – Łęczycka (ulice: Barcewicza, Brzechwy, Chopina, Deotymy, Fałata, Hoffmanowej, Karłowicza, Kolberga, Kolumba, Konduktorska, Konopnickiej, Kosmonautów, Krośniewicka, Krzywa, Makuszyńskiego, Matejki, Mniszkówny, Modrzejewskiej, Moniuszki, Niecała, Nałkowskiej, Noskowskiego, Obrońców Warszawy, Orzeszkowej, Osiedle Kolejowe PKP, Paderewskiego, Pałacowa oprócz numeru 5, 7, 9, Przemysłowa, Pszenna, Reymonta, Rodziewiczówny, Rzemieślnicza, Sielska, Spacerowa, Sporna, Spółdzielcza, Unii Lubelskiej, Wiosny Ludów, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zapolskiej, Zbożowa, Zielna, Zielarska, Łęczycka, Żeromskiego, Żytnia).

 

2021

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

04 / 19

02/ 16

02 / 16 / 30

13 / 28

11 / 25

08 / 23

06/ 20

03 / 18/

31

14 / 28

12 / 26

09 / 23

07 / 21

Selektywna - zielone worki

19

 

16

 

11

 

06

31

 

26

 

21

Selektywna - żółte worki

20

17

17

14

12

09

07

04

01/

29

27

24

22

Selektywna - niebieskie worki

20

 

17

 

12

 

07

 

01

27

 

22

Odpady BIO – brązowe worki

11

04

03/

31

15 / 29

13 / 26

10 / 25

08 / 21

05 / 20

2 / 15/

29

14 / 27

24

22

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

05

 

 

 

22

 

 

 

26

 

 

 

Rejon 3 – Grunwald (ulice: 1 Maja, 3 Maja, Batorego, Chrobrego, Dojazd, Filipowicza, Fijałkowskich, Grunwaldzka, Gruszczyńskiego, Jagiellońska, Jagiełły, Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego, Klepy, Kochanowskiego, Kopernika, Krasińskiego, Krzywoustego, Łokietka, Mickiewicza, Miłosza, Orla, Raszewska, Rychtelskiego, Rzeczna, Siemiradzkiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Świtkowskiego, Szymborskiej, Troczewskiego, Warszawskie Przedmieście, Wilcza, Wituszyńskiego, Wronia, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Waskowskiego, Zduńska, Zielona, Żniwna, Żwirki i Wigury).

 

2021

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

05/ 19

02/ 16

02 / 16 / 30

13 / 28

11 / 25

08 / 23

06 / 20

03/ 18/

31

14 / 28

12 / 26

09 / 23

07/ 21

Selektywna - zielone worki

19

 

16

 

11

 

06

31

 

26

 

21

Selektywna - żółte worki

20

17

17

14

12

09

07

04

01/

29

27

24

22

Selektywna - niebieskie worki

20

 

17

 

12

 

07

 

01

27

 

22

Odpady BIO – brązowe worki

11

04

03/

31

15/ 29

13 / 26

10/ 25

08/ 21

05/ 19

02/ 15/

29

14/ 27

24

22

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

05

 

 

 

22

 

 

 

26

 

 

 

Rejon 4 – Łąkoszyn I, (ulice: Bitwy pod Kutnem, Bohaterów Walk nad Bzurą, Bukowa, Górna, Józefów, Kręta, Lotnicza, Makowa, Metalowa, Nowowiejska, Promienna, Poprzeczna, Sklęczkowska, Stalowa, Słoneczna, Tęczowa, Wodna, Wąska, Łubinowa, Łąkoszyńska od nr 25 do skrzyżowania z Biedronką wszystkie numery oraz od nr 100 do nr 238 numery parzyste oraz od 129 do 151 numery nieparzyste, Łódzka).

 

2021

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

15 / 29

12/ 26

12/ 26

09/ 23

07/ 21

04 / 18

02/ 16/

30

13/ 27

10/ 24

08/ 22

05 / 19

03/ 17/

31

Selektywna - zielone worki

12

 

09

 

04

29

 

24

 

19

 

14

Selektywna - żółte worki

13

10

10

08

05

02/

30

28

25

22

20

17

15

Selektywna - niebieskie worki

13

 

10

 

05

30

 

25

 

20

 

15

Odpady BIO – brązowe worki

14

11

11

08/ 22

06/ 20/

31

15/ 28

15/ 29

12/ 26

09/ 23

07/ 21

18

16

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

12

 

 

 

27

 

 

 

29

 

 

 

Rejon 5 – Dybów (ulice: 29 Listopada, Bluszczowa, Bociania, Botaniczna, Chabrowa, Cmentarna, Gołębia, Jaskółcza, Jesienna + numery 38, Krucza, Kukułcza, Letnia, Mireckiego, Narutowicza, Piastów, Pogodna, Pomorska, Ptasia, Rolnicza, Sadowa, Sokola, Sowia, Słowicza, Toruńska, Wazów, Wiosenna, Wiśniowa, Wygoda, Zimowa, Łanowa, Łąkowa, Zgoda, Żurawia).

 

2021

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

13/ 27

10 / 24

10 / 24

07/ 21

06/ 20

01/ 16

01/ 14/ 28

11/ 25

08/ 22

06/ 19

03/ 17

01/ 29

Selektywna - zielone worki

12

 

09

 

04

29

 

24

 

19

 

14

Selektywna - żółte worki

13

10

10

08

05

02/

30

28

25

22

20

17

15

Selektywna - niebieskie worki

13

 

10

 

05

30

 

25

 

30

 

15

Odpady BIO – brązowe worki

28

25

25

08/ 22

06/ 20/

31

15/ 28

15/ 29

12/ 26

09/ 23

07/ 21

18

16

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

08

 

 

 

26

 

 

 

30

 

 

 

Rejon 6 – Północna, (ulice: Akacjowa, Azaliowa, Bajkowa, Boczna, Bortnowskiego, Brzozowa, Bzów, Czarnieckiego, Czereśniowa, Cicha, Ewy, Fieldorfa „Nila”, Goszczyńskiego, Górnośląska, Grota Roweckiego, Graniczna,  Jachowicza, Jaśminowa, Kasztanowa, Kordeckiego, Koniecpolskiego, Kwiatowa, Maczka, Malinowa, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Piotra Skargi, Porazińskiej, Porzeczkowa, Prosta, Północna, Rejtana, Różana, Sempołowskiej, Skłodowskiej,  Sosabowskiego, Spokojna, Spójna, Tarnowskiego, Teligi, Uskok, Wiejska, Wspólna, Wybickiego, Zamoyskiego, Zdrojowa, Złotych Kłosów, Łączna).

 

2021

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

08/ 21

03/ 17

03/ 18/

31

14/ 28

13 / 26

09/ 23

08/ 21

04/ 18

02/ 15/ 29

13 / 28

10/ 24

08/ 22

Selektywna - zielone worki

05

 

02

27

 

22

 

17

 

12

 

08

Selektywna - żółte worki

07

03

03/

31

28

26

23

21

18

15

13

10

09

Selektywna - niebieskie worki

07

 

03

28

 

23

 

18

 

13

 

09

Odpady BIO – brązowe worki

28

25

25

08/ 22

06 / 18/

31

15/ 29

14/ 29

12/ 26

08/ 23

06 / 21

18

16

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

04

 

 

 

16

 

 

 

22

 

 

 

Rejon 7 – Łąkoszyn II, (ulice: Asnyka, Broniewskiego, Chełmońskiego, Chmielna, Gadomskiego, Gałczyńskiego, Gliszczyńskiego, Górskiego, Klonowa, Komuny Paryskiej, Konarskiego, Korczaka, Korczyńskiego, Kucieńskiego, Kutrzeby, Leśmiana, Limanowskiego, Niemcewicza, Pałacowa tylko numer 5, 7, 9, Piwna, Piątkowska, Polna, Powstania Styczniowego, Przechodnia, Solskiego, Staffa, Struga, Zapłotek, Ściegiennego, Łąkoszyńska od nr 4 do nr 98 numery parzyste i od nr 1 do nr 23 numery nieparzyste).

 

2021

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

08/ 22

05/ 19

05 / 19

02/ 16/

30

14/ 28

11/ 25

09/ 23

06/ 20

03/ 17

01/ 15/

29

12/ 26

10/ 24

Selektywna - zielone worki

12

 

09

 

04

29

 

24

 

19

 

14

Selektywna - żółte worki

13

10

10

08

05

02/

30

28

25

22

20

17

15

Selektywna - niebieskie worki

13

 

10

 

05

30

 

25

 

20

 

15

Odpady BIO – brązowe worki

18

15

15

12/ 26

10/ 25

07/ 21

05/ 20

03/ 16/

30

14/ 27

12/ 25

20

20

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

12

 

 

 

27

 

 

 

29

 

 

Uwaga:

  • Do żółtych worków można wkładać wyłącznie butelki plastikowe po napojach i chemii domowej, puszki po napojach i konserwach, oraz opakowania wielomateriałowe po sokach, napojach, mleku itp.

  • Do worków niebieskich można wkładać wyłącznie: odpady z papieru, tektury i odpady opakowaniowe z papieru i tektury.

  • Do zielonych worków można wkładać wyłącznie opakowania szklane np. butelki lub słoiki.

  • Do worków i koszy brązowych można wkładać drobno pocięte gałązki, skoszoną trawę oraz odpady biodegradowalne ( odpady odbierane będą wyłącznie z koszy i worków ).

  • Odpady wielkogabarytowe to: meble i inne odpady wielkogabarytowe (np. szafy, tapczany, łóżka, krzesła, stoły, dywany, chodniki, materace, kołdry, poduszki, zabawki dużych rozmiarów, wózki dziecięce, deski do prasowania, suszarki na pranie, zużyte meble ogrodowe).

  • Odpady należy wystawić w dniu wywozu przed bramę posesji o godzinie 7:00, a jeżeli zabudowanie znajduje się w znacznej odległości od drogi, po której jedzie pojazd specjalistyczny, zbierający odpady to nie dalej niż 15m. od jej osi.

 

Uwagi lub pytania mogą być zgłaszane w siedzibie firmy lub pod numerem tel.:

PreZero Service Centrum Sp. z o. o.
ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno
Tel.: (+48) 24-254-29-87 - Logistyka
Tel.: (+48) 24-254-29-86 - Biuro Obsługi Klienta

Wpłaty za odbiór odpadów komunalnych należy dokonywać bez wezwania w terminie: do 15 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.


Adres źródłowy: https://um.kutno.pl/harmonogram-odbioru-smieci

Załączniki