Biuletyn Informacji Publicznej

Głosuj na Pałac Saski w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku"

Grafika z Pałacem Saskim

Pałac Saski w Kutnie zakwalifikował się do finału i będzie rywalizował o główną nagrodę Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Inwestycja miejska zgłoszona jest w kategorii "obiekty zabytkowe", gdzie oceniana jest szczególna dbałość o architekturę i wysoka jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich. O rozstrzygnięciach konkursu dowiemy się we wrześniu br. podczas gali wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie. 

Nasza inwestycja ma również szansę na zwycięstwo w plebiscycie internetowym tego konkursu na najpopularniejszą budowę i modernizację w Polsce. Przez najbliższy miesiąc, do 12 maja gorąco zachęcamy Państwa do oddawania głosów na Pałac Saski w Kutnie, unikalny w skali kraju obiekt zabytkowy. 
Głosować można pod tym linkiem: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/3413/object/3700/rewaloryzacja-zespolu-palacu-saskiego-w-kutnie

Miasto Kutno już raz było zwycięzcą glosowania internetowego w tym konkursie. Dzięki Państwa zaangażowaniu zajęliśmy 1  miejsce w plebiscycie "Modernizacja Roku 2012" w kategorii "najciekawsze wnętrza" za przebudowę Centrum Teatru, Muzyki i Tańca.