II kadencja Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego 2016-2018

Protokoły z posiedzeń Miejskiej Rady wraz z listami obecności:

Skład nowej Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie:

1. Przedstawiciele organizacji pozarządowych:

• Mariusz Guzek – zgłoszony przez Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS”
    • Ks. Henryk Chibowski – zgłoszony przez Oratorium Bł. Michała Rua
    • Dawid Stanowski – zgłoszony przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie
    • Małgorzata Złotowska – zgłoszona przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło nr 1 w Kutnie
    • Małgorzata Wielkopolan – zgłoszona przez Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej
    • Halina Olesińska – zgłoszona przez Łódzki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża.
  2. Przedstawiciele Rady Miasta Kutno:
    • Grzegorz Chojnacki – radny Rady Miasta Kutno
    • Jan Dębski – radny Rady Miasta Kutno
    • Beata Włodarczyk –radna Rady Miasta Kutno.
  3. Przedstawiciele Prezydenta Miasta Kutno:
    • Edyta Michalska – Zastępca Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Ewidencji Działalności Gospodarczej
    • Paulina Matysiak – Inspektor Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta
    • Cezary Figura – Inspektor Wydziału Edukacji i Sportu.

INFORMACJA

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie kolejny raz zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkie zainteresowane osoby na dyżur w każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wyszyńskiego 11 w Kutnie.

Z członkami Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie można spotkać się w czwartek 26 kwietnia 2018 roku w godzinach 16.00 – 17.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wyszyńskiego 11 w Kutnie.

Dyżur pełnić będą: Mariusz Guzek – Przewodniczący Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie oraz Edyta Michalska – Sekretarz Rady.

INFORMACJA

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie kolejny raz zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkie zainteresowane osoby na dyżur w każdy ostatni czwartek miesiąca  w godz. 16.00 – 17.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wyszyńskiego 11 w Kutnie.

Z członkami Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie można spotkać się w czwartek 29 marca 2018 roku w godzinach 16.00 – 17.00 w  Centrum Organizacji Pozarządowych  przy ul. Wyszyńskiego 11 w Kutnie.

Dyżur pełnić będą: Mariusz Guzek – Przewodniczący Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie oraz Pani Edyta Michalska – Sekretarz Rady.

INFORMACJA

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkie zainteresowane osoby na dyżur w każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wyszyńskiego 11 w Kutnie.

Jeżeli działasz w organizacji pozarządowej, masz jakiś pomysł, nie potrafisz rozwiązać jakiegoś problemu - zapraszamy!

Z członkami Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie można spotkać się już jutro tj. w czwartek 22 lutego 2018 roku w godzinach 16.00 – 17.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wyszyńskiego 11 w Kutnie.

Dyżur pełnić będzie Pani Edyta Michalska - Sekretarz Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie oraz Pan Cezary Figura – Członek Rady.

Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Zarządzenie nr 189/2015 Prezydenta Miasta z 1 grudnia 2015 r. ws. powołania Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
436.86 KB Pobierz
pdf Zarządzenie Nr 171/2015 Prezydenta Miasta Kutno ws. ogłoszenia wyborów do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego