Biuro Zieleni Miejskiej Kutnowski Budżet Obywatelski Obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości w Kutnie Reforma_Edukacji Geportal Miasta Kutno Strategia Rozwoju Miasta Kutna na lata 2014-2020 System Informacji Miejskiej Nowy system odbioru śmieci Nagroda Prezydenta Miasta Kutno Wirtualny spacer po mieście Projekty unijne

Aktualności

drukuj powiększ tekst pomniejsz tekst
Raport z konsultacji dot. KBO 2019
28 listopada 2019

Stało się! Od podania wyników minęło już sporo czasu, jednak to właśnie teraz możemy oficjalnie powiedzieć, że tegoroczna edycja KBO dobiegła końca. Zwieńczeniem całego procesu były konsultacje społeczne, których owoc znajdziecie klikając w link poniżej

http://bit.ly/raportKBO2019

Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować za to, że byliście z nami.

Dziękujemy projektodawcom, bez których idea Budżetu Obywatelskiego by nie istniała. Liczymy na to, że spotkamy się w przyszłym roku.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy głosowali w tegorocznej edycji oraz dzielili się z nami swoimi przemyśleniami i uwagami przez cały okres działań KBO, a także podczas konsultacji społecznych.

Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom, za wsparcie oraz pracę włożoną podczas etapów weryfikacji oraz głosowania. Kutnowski Budżet Obywatelski nie mógłby funkcjonować bez pomocy ze strony innych komórek UM, za co jeszcze raz serdeczne podziękowania.


Chętnie podziękowalibyśmy każdemu z osobna, jednak jest to zadanie równie duże jak sam Kutnowski Budżet Obywatelski (o ile nie większe), także ślemy do was wirtualne uściski.
 

 
pogoda
Pogoda pogoda w kutnie
w Kutnie
Projekty UE