Biuro Zieleni Miejskiej Kutnowski Budżet Obywatelski Obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości w Kutnie Reforma_Edukacji Geportal Miasta Kutno Strategia Rozwoju Miasta Kutna na lata 2014-2020 System Informacji Miejskiej Nowy system odbioru śmieci Nagroda Prezydenta Miasta Kutno Wirtualny spacer po mieście Projekty unijne

Aktualności

drukuj powiększ tekst pomniejsz tekst
Warsztaty pilotażowe Związku Miast Polskich
27 listopada 2019

W dniach 25-26 listopada 2019 r. gościła w Kutnie grupa ekspertów ze Związku Miast Polskich. Zespół przeprowadził warsztaty pilotażowe dotyczące zarządzania i planowania strategicznego. Zajęcia warsztatowe poprzedzone zostały prezentacją diagnozy miasta na tle określonej wcześniej grupy porównawczej.

W trakcie spotkania, uczestniczący w nim pracownicy Urzędu Miasta Kutno mieli okazję zapoznać się zarówno z ciekawymi danymi jak i poznać nowe techniki oraz narzędzia służące wyznaczaniu celów strategicznych. Była to także okazja do oceny obecnej Strategii Rozwoju Miasta Kutno na lata 2014-2020, a także do pierwszych dyskusji na temat najważniejszych zadań jakie stoją przed samorządem miejskim po 2020 r. Zdaniem ekspertów dokument strategiczny przyjęty przez Radę Miasta w 2014 r., wyróżnia się na tle innych miast, głównie za sprawą konsekwentnego monitorowania i raportowania działań realizowanych przez Miasto Kutno, w oparciu o coroczne podsumowania.  

Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie całemu zespołowi na czele z p. Krzysztofem Jonczykiem oraz p. Joanną Ćwiklińską-Ziomek.

 
pogoda
Pogoda pogoda w kutnie
w Kutnie
Projekty UE