Biuro Zieleni Miejskiej Kutnowski Budżet Obywatelski Obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości w Kutnie Reforma_Edukacji Geportal Miasta Kutno Strategia Rozwoju Miasta Kutna na lata 2014-2020 System Informacji Miejskiej Nowy system odbioru śmieci Nagroda Prezydenta Miasta Kutno Wirtualny spacer po mieście Projekty unijne

Aktualności

drukuj powiększ tekst pomniejsz tekst
Kryształ PR-u dla Różanej Rodziny
2 października 2019

Kryształy PR-u to najważniejsza nagroda przyznawana najlepszym projektom PR-owym w Polsce. Jest nam niezwykle przyjemnie, że projekt Różana Rodzina otrzymał tę najważniejszą i najcenniejszą nagrodę w kategorii Najlepszy event społeczny. Nasz projekt urzekł Kapitułę niezwykle przemyślaną formą, wyjątkowymi założeniami i niezwykłym efektem jednoczącym mieszkańców miasta. Akcja obdarowywania najmłodszych mieszkańców Kutna oraz ich rodzin upominkami pochodzącymi z Kutna jest doskonałym przykładem współdziałania urzędu miasta i kutnowskiego biznesu. Wyjątkowa forma i indywidualne podejście do każdego malucha urodzonego i zameldowanego w Kutnie, długofalowe efekty i ciągłość organizowanego dwa razy w roku wydarzenia czynią je jeszcze bardziej wyjątkowym i godnym podziwu. Z tego miejsca pragniemy jeszcze raz podziękować partnerom naszego projektu, tj. kutnowskim przedsiębiorcom, którzy z nami tworzą ten wyjątkowy projekt.

"Jako pomysłodawczyni projektu cieszę się, że doceniono pomysł i projekt a także naszą pracę, pracę urzędników, gdzie w kulminacyjnym momencie finału Różanej Rodziny zaangażowanych jest kilkadziesiąt pracowników Urzędu Miasta i Kutnowskiego Domu Kultury." - mówi Liliana Urbańczyk-Wójcik.

Warto dodać, że do konkursu zostało zgłoszonych 200 projektów z całej Polski w 6 kategoriach. Organizatorem wydarzenia są twórcy Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Publicznej.

 
pogoda
Pogoda pogoda w kutnie
w Kutnie
Projekty UE