Biuro Zieleni Miejskiej Kutnowski Budżet Obywatelski Obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości w Kutnie Reforma_Edukacji Geportal Miasta Kutno Strategia Rozwoju Miasta Kutna na lata 2014-2020 Portal Gopodarczy Kutno System Informacji Miejskiej Nowy system odbioru śmieci Nagroda Prezydenta Miasta Kutno Wirtualny spacer po mieście Projekty unijne

Aktualności

drukuj powiększ tekst pomniejsz tekst
Jubileusz Złotych Godów
9 lipca 2019

 

W minioną sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie Złote Gody świętowali Państwo Alicja i Jan Komaszuk. Z tej okazji Zastępca Prezydenta Miasta Zbigniew Wdowiak dostojnym Jubilatom przekazał serdeczne gratulacje oraz uhonorował medalami Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

W słowach skierowanych do czcigodnych jubilatów Prezydent pogratulował wspólnie spędzonych lat oraz podziękował za wspaniały przykład do naśladowania dla wszystkich młodych ludzi.

- Z okazji tak znakomitego jubileuszu życzę Państwu, aby kolejne lata wspólnego życia upłynęły przede wszystkim w zdrowiu. To jest ta  szczególna wartość, którą wraz z wiekiem doceniamy. Życzę, aby ten czas nie płynął szybko, abyście mogli Państwo jeszcze wspólnie przez długie lata cieszyć się radością, wspólnotą z dziećmi, z rodziną i krewnymi. Oby to był dobry czas dla Państwa. Wszystkiego dobrego w imieniu władz samorządowych miasta Kutna.

Jubilaci Złotych Godów Państwo Komaszuk to mieszańcy Kutna, którzy przysięgę małżeńską wypowiedzieli 19 kwietnia 1969 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie. Są szczęśliwymi rodzicami synów Dariusza i Marka. Doskonale odnajdują się również w roli dziadków wnuka Igora.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne gratulacje.

 
pogoda
Pogoda pogoda w kutnie
w Kutnie
Projekty UE